Robert, this track is amazing! It sounds very nice and the music makes me smile. I wish you a lot of joy in your life, good mood and all the best! Be happy and feel the support from Spacesynth fans! By the way, the cat on the photo looks very cute! Thanks!Rob Van Der Guy писал(а): 16 мар 2020, 16:27 Demo of a ,,SynthOne - Face of my Angel" from next CD.
On a CD will be a ,,spacesynth" version.
Перевод:
Роберт, этот трек чудесный! Он звучит очень красиво и музыка вызывает у меня улыбку. Я желаю Вам много радости в жизни, хорошего настроения и всего наилучшего! Будьте счастливы и чувствуйте поддержку поклонников Spacesynth-a. Кстати, кошка на фото выглядит очень мило! Спасибо!















SpaceSynth 4EVER! 
