I teamed up with french music producer #Bubs for releasing a NEW spacesynth song, called "Astro Nation".
This will be included on the maxi "Feel Alive" and it will be released on vinyl.
The release is established for the end of April so, if you are a fan of Italo, Spacesynth & Hi-NRG, follow my future posts about the release on Facebook & Instagram!
Я объединился с французским музыкальным продюсером #Bubs для выпуска новой песни spacesynth под названием "Astro Nation".
Она войдёт в макси-альбом "Feel Alive" и будет выпущена на виниле.
Релиз запланирован на конец апреля, так что, если вы поклонник Italo, Spacesynth и Hi-NRG, следите за моими будущими публикациями о релизе в Facebook и Instagram!
Ссылка на авторскую страницу музыканта в facebook-е: https://www.facebook.com/vanelloofficial/





SpaceSynth 4EVER! 
